BGP

خەۋەرلەر

  • ئوپتىك تالا دېگەن نېمە؟

    ئوپتىك تالا دېگەن نېمە؟

    بۈگۈنكى ئوپتىكىلىق تور تىپىدا ، ئوپتىك تالا بۆلۈشنىڭ بارلىققا كېلىشى ئابونتلارنىڭ ئوپتىك تور توك يولىنىڭ ئىقتىدارىنى ئەڭ زور دەرىجىدە ئاشۇرۇشىغا ياردەم بېرىدۇ.ئوپتىك تالا بۆلۈش ، ئوپتىك پارچىلىغۇچ ياكى نۇر بۆلگۈچ دەپمۇ ئاتىلىدۇ ، توپلاشتۇرۇلغان دولقۇن يېتەكچىسى ئوپتىكىلىق توك تەقسىملەش d ...
    تېخىمۇ كۆپ ئوقۇڭ
  • تېخىمۇ ياخشى كابېل باشقۇرۇش ئۈچۈن تالا ياماق تاختىسىنى قانداق ئىشلىتىش ۋە سېتىۋېلىش

    تېخىمۇ ياخشى كابېل باشقۇرۇش ئۈچۈن تالا ياماق تاختىسىنى قانداق ئىشلىتىش ۋە سېتىۋېلىش

    تالا ياماق تاختىسىنى قانداق ئىشلىتىش كېرەك؟تالا ياماق تاختىسى (Rack & Enclosures ئىشلەپچىقارغۇچىلار - جۇڭگو راك ۋە قوشۇمچە زاۋۇتى ۋە تەمىنلىگۈچىلەر (raisefiber.com) يۇقىرى زىچلىقتىكى كابېل سىستېمىسى ئۈچۈن ئىنتايىن مۇھىم ، ئۇلارنى تور ئورۇنلاشتۇرۇشقا قانداق ئىشلىتىش كېرەك؟ بۇ بۆلەكتە ، c ...
    تېخىمۇ كۆپ ئوقۇڭ
  • يۇقىرى زىچلىقتىكى تور قوللىنىشچان پروگراممىلىرى ئۈچۈن تالالىق قەغەز

    يۇقىرى زىچلىقتىكى تور قوللىنىشچان پروگراممىلىرى ئۈچۈن تالالىق قەغەز

    ھەممىگە ئايان بولغىنىدەك ، تالالىق كاسساتلار كابېل باشقۇرۇش سىستېمىسىنىڭ كەم بولسا بولمايدىغان بىر قىسمى بولۇپ ، قاچىلاش ۋاقتىنى زور دەرىجىدە تېزلىتىدۇ ھەمدە تور ئاسراش ۋە ئورۇنلاشتۇرۇشنىڭ مۇرەككەپلىكىنى ئازايتىدۇ.يۇقىرى زىچلىقتىكى تور ئامبىرىغا بولغان يۇقىرى تەلەپنىڭ تېز سۈرئەتتە ئېشىشىغا ئەگىشىپ ...
    تېخىمۇ كۆپ ئوقۇڭ
  • تالالىق قەغەز دېگەن نېمە؟

    تالالىق قەغەز دېگەن نېمە؟

    تور ئۇلىنىشى ۋە سانلىق مەلۇمات يوللاش قېتىم سانىنىڭ تېز سۈرئەتتە ئېشىشىغا ئەگىشىپ ، سىملىق تور سانلىق مەلۇمات مەركىزىنىڭ ئورۇنلاشتۇرۇلۇشىغىمۇ يېتەرلىك دىققەت قىلىشى كېرەك.ئەمەلىيەتتە ، ياخشى بولغان تور fa نىڭ ئۈنۈمىگە تەسىر كۆرسىتىدىغان ئۈچ ئامىل بار ...
    تېخىمۇ كۆپ ئوقۇڭ
  • OM5 ئوپتىك تالا يامىقى

    OM5 ئوپتىك تالا يامىقى

    Om5 ئوپتىك تالا ياماق سىمىنىڭ قانداق ئەۋزەللىكى بار ، ئۇنىڭ قوللىنىش ساھەلىرى قايسىلار؟OM5 ئوپتىك تالا OM3 / OM4 ئوپتىك تالانى ئاساس قىلغان بولۇپ ، ئىقتىدارى كېڭەيتىلگەن بولۇپ ، دولقۇن ئۇزۇنلۇقىنى قوللايدۇ.Om5 ئوپتىك تالانىڭ ئەسلى لايىھىلەش مۇددىئاسى دولقۇن ئۇزۇنلۇقى بۆلۈشۈش ...
    تېخىمۇ كۆپ ئوقۇڭ
  • ئوپتىك تالا سەكرەش ماشىنىسىدا بىخەتەرلىك تەكشۈرۈشىنى قانداق ئېلىپ بېرىش كېرەك؟

    ئوپتىك تالا سەكرەش ماشىنىسىدا بىخەتەرلىك تەكشۈرۈشىنى قانداق ئېلىپ بېرىش كېرەك؟

    ئوپتىك تالا سەكرەش ئۈسكۈنىدىن ئوپتىك تالا سىم ئۇلىنىشىغىچە سەكرەش ئۈچۈن ئىشلىتىلىدۇ.ئۇ دائىم ئوپتىكىلىق ئۆتكۈزگۈچ بىلەن تېرمىنال قۇتىسى ئارىسىدا ئىشلىتىلىدۇ.تور ئالاقىسى بارلىق ئۈسكۈنىلەرنىڭ بىخەتەر ۋە قۇلۇپلىنىشىنى تەلەپ قىلىدۇ.ئازراق ئارىلىق ئۈسكۈنىلەرنىڭ كاشىلا سىگنال ئارىلىقىنى كەلتۈرۈپ چىقارسىلا ...
    تېخىمۇ كۆپ ئوقۇڭ
  • يەككە ھالەتتىكى تالانىڭ قانداق ئالاھىدىلىكلىرى بار؟

    يەككە ھالەتتىكى تالانىڭ قانداق ئالاھىدىلىكلىرى بار؟

    يەككە ھالەتتىكى تالا: مەركىزى ئەينەك يادرو ئىنتايىن نېپىز (يادرولۇق دىئامېتىرى ئادەتتە 9 ياكى 10) μ m) ، پەقەت بىرلا خىل ئوپتىك تالا تارقىتالايدۇ.يەككە ھالەتتىكى تالانىڭ ئارىلاپ تارقىلىشى ئىنتايىن كىچىك بولۇپ ، يىراقتىن ئالاقىلىشىشقا ماس كېلىدۇ ، ئەمما ماتېرىيال تارقاقلىقىمۇ بار ...
    تېخىمۇ كۆپ ئوقۇڭ
  • MTP Pro ئۇلىغۇچنى ئۆزگەرتىش يۈرۈشلۈك قوللانمىسى

    MTP Pro ئۇلىغۇچنى ئۆزگەرتىش يۈرۈشلۈك قوللانمىسى

    MTP ® / MPO ئوپتىك تالا سەكرەش سىم سىم ئىشلىتىلگەندە ، ئۇنىڭ قۇتۇپلىقى ۋە ئەر-ئايال بېشى ئالاھىدە دىققەت قىلىشقا تېگىشلىك ئامىللار ، چۈنكى خاتا قۇتۇپ ياكى ئەر-ئايال باش تاللانغاندىن كېيىن ، ئوپتىك تالا تورى ئالاقىنى ئەمەلگە ئاشۇرالمايدۇ. ئۇلىنىش.شۇڭا ri نى تاللاڭ ...
    تېخىمۇ كۆپ ئوقۇڭ
  • MPO / MTP تالا ئوپتىك كابېل تىپى ، ئەر-ئايال ئۇلىغۇچ ، كۆپ قۇتۇپلۇق

    MPO / MTP تالا ئوپتىك كابېل تىپى ، ئەر-ئايال ئۇلىغۇچ ، كۆپ قۇتۇپلۇق

    يۇقىرى سۈرئەتلىك ۋە يۇقىرى سىغىملىق ئوپتىكىلىق خەۋەرلىشىش سىستېمىسىنىڭ ئېھتىياجىنىڭ كۈنسېرى ئېشىشىغا قارىتا ، MTP / MPO ئوپتىك تالا ئۇلىغۇچ ۋە ئوپتىك تالا سەكرەش سانلىق مەلۇمات مەركىزىنىڭ يۇقىرى زىچلىقتىكى سىم تەلىپىگە ماس كېلىدىغان كۆڭۈلدىكىدەك لايىھە.ئۇلارنىڭ كۆپ ساندىكى يادرولۇق ئەۋزەللىكى سەۋەبىدىن ، ھەجىمى كىچىك ۋە يۇقىرى ...
    تېخىمۇ كۆپ ئوقۇڭ
  • ئوپتىك تالا ياماق كابىلى دېگەن نېمە؟

    ئوپتىك تالا ياماق كابىلى دېگەن نېمە؟

    ئوپتىك تالا ياماق كابىلى: ئوپتىك تالا سىمى ۋە ئوپتىك تالا ئۇلىغۇچنى مەلۇم جەريان ئارقىلىق بىر تەرەپ قىلغاندىن كېيىن ، ئوپتىك تالا ئۇلىغۇچنى ئوپتىك تالا كابىلىنىڭ ئىككى ئۇچىغا توغرىلاڭ ، بۇنداق بولغاندا ئوتتۇرىدا ئوپتىك تالا كابىلى بار ئوپتىك تالا ياماق كابىلى ھاسىل قىلىڭ. ۋە ئوپتىك تالا c ...
    تېخىمۇ كۆپ ئوقۇڭ
  • ئوپتىك تالالىق ياماق LC / SC / FC / ST پەرقى

    ئوپتىك تالالىق ياماق LC / SC / FC / ST پەرقى

    ئوپتىك تالا ئۇلىغۇچ ئارىسىدا ئوپتىك تالا سەكرەش ئادەتتە ئۇلىغۇچ ئورنىتىش ئارقىلىق تۈرگە ئايرىلىدۇ.FC ، ST ، SC ۋە LC ئوپتىك تالالىق سەكرەش ئۇلىغۇچ كۆپ ئۇچرايدۇ.بۇ تۆت ئوپتىك تالالىق سەكرەش كوننىڭ قانداق ئالاھىدىلىكى ۋە پەرقى بار ...
    تېخىمۇ كۆپ ئوقۇڭ
  • Fiber Pigtail

    Fiber Pigtail

    تالالىق توڭگۇز ئوپتىكىلىق تالا بىلەن ئوپتىك تالا ئۇلىغۇچنى تۇتاشتۇرۇشتا ئىشلىتىلىدىغان يېرىم سەكرەشكە ئوخشاش ئۇلىغۇچنى كۆرسىتىدۇ.ئۇ سەكرەش ئۇلىغۇچ ۋە ئوپتىك تالانىڭ بىر بۆلىكىنى ئۆز ئىچىگە ئالىدۇ.ياكى يەتكۈزۈش ئۈسكۈنىسى ۋە ODF رېشاتكىسى قاتارلىقلارنى ئۇلاڭ ، پەقەت ئوپتىكىنىڭ بىر ئۇچى ...
    تېخىمۇ كۆپ ئوقۇڭ